WINLAND
CZWARTY ATAK NA JOMSBORG

WINLAND WINLAND

WINLAND

Autor zdjęć: Fenrir
 
WINLAND WINLAND

WINLAND WINLAND

WINLAND

Autor zdjęć: Wojtek


Mapka sytuacyjna: KLIKNIJ

STATYSTYKI

OBROŃCY JOMSBORGA SIŁY ATAKUJĄCE
1. Jomsborg
   10 walczących;
2. Mazowiecka Drużyna Wojów Słowiańskich Weles
   15 walczących;
3. Wojowie z Grzybowa
   5 walczących;
3. Wisłoczanie
   3 walczących;
 
RAZEM: 33
1. Ziemie Czerwonego Wilka - Czerwony Wilk
   10 walczących;
2. Winland
   14 walczących;
3. Varland - Eisen Ruoth
   3 walczących;
4. Smederland - Klub historyczny HIRD
   9 walczących;
5. Dimmorland - Drużyna wojów ARKONA
   5 walczących;
6. Nawia
   4 walczących;
7. Najemnicy
   Księstwo Draconii Czarnej - 5 walczących;
   Turul - 1 walczący;
 
RAZEM: 51OPINIE

Thorolf Wygnaniec powiedział dnia: 07.06.06 7:55
Krzesimirze!!! Przyjacielu!!! Jak zwykle trafiles doskonale w cel! Od 3-4 miesiecy mam okrutne problemy z zorganizowaniem wolnego czasu aby uzupelnic zaleglosci na stronie Winlandu i dokonczyc remont w Midgardzie. Jednym z glownych problemow jest fakt, ze druzyna przerosla moje mozliwosci. Tym samym niedlugo wezme w pracy troche wolnego i zajme sie wszelkimi tematami takimi jak: ponowna reorganizacja druzyny, rozdzielenie prac (np. Dobromir przejmie Kram Thorolfa) i itd. Czyli w dwoch slowach: DAMY RADE! Dzieki Krzesimirze za troske!

Krzesimir powiedział dnia: 06.06.06 22:32
Albo mi się wydaje albo znowu cos szwankuje ........... od dawna nie było żadnej aktualizacji. Rozumiem że sezon wyjazdowy jest w pełni ale no cóż jestem człowiekiem dość niecierpliwym. Nie chcę byc niemiły ale może ktoś pomugłby Thorolfowi w jego pracach ................

hildr powiedział dnia: 05.06.06 22:00
sprawiedliwie byłoby, gdyby gród zdobyty atakowali teraz jego dawni właściciele. Sami chyba z chęcią powitają taką miłą i ożywczą odmianę ;-)

Twardostoj powiedział dnia: 15.05.06 11:32
Po dwuletniej nieobecności w świecie Midgardu, pobyt na takiej imprezie był wspaniałym przeżyciem. Bitwa piękna. Dziękuję wszystkim, z którymi się dobrze bawiłem. Sława!

Dragomir J.V.H. powiedział dnia: 10.05.06 0:37
Sława wszystkim walczącym!!! Czy teraz my będziemy zdobywać Warownię Jomsborg, czy też jej dalej bronić to juz od ustaleń Jarlów zależy. A co do "zaprzestania" to wyglądało mi na to że wielka armia Midgardu już to zrobiła... :) Zawsze bylo tak że atak był dwa razy przeprowadzany i dopiero bitwa w polu przesądziła by o wygranej przy ewentualnym remisie. Ale tym razem Midgard spoczoł na laurach i ponownie nie szturmował grodu.... Czy tak juz zostanie? Ale jeśli ponownie ktoś ruszy na Jomsborg to gotowi jesteśmy, kobiet i kosztowności nie oddamy (a napewno nie browarków :)) SŁAWA!!!

Dragomir powiedział dnia: 09.05.06 23:42
Bitwa wygrana ale gdzie łupy bitewne ? Proponuję jeszcze raz najechać Jomsborczyków w celu zabrania kobiet i kosztowności (i browarków też, o tak). Sława !

Fenrir Gerdhardsson powiedział dnia: 09.05.06 22:44
I mi rowniez sie bardzo podobalo! Powiem tak: Odyn musial maczac w tym palce, bo jeszcze nigdy nie widzialem takiej organizacji na polu bitwy! SLAWA!!

Dobromir powiedział dnia: 09.05.06 14:54
Przaśna impreza Sława Midgard!!! Cudownie było przetaczać się przez Henkową kładkę:)Co do zdobywania grodu, to zdobywać go będą teraz Jomsborczycy:)Przynajmniej powinni.Sława!!!

Mord_Eikson powiedział dnia: 09.05.06 14:29
A czy ktoś tu mówił o zaprzestaniu?? ;)

Krzesimir powiedział dnia: 09.05.06 14:20
A ja zadam pytanie. Czy to oznacza zaprzestanie ataków na gród ?? Trochę byłoby szkoda by taka impreza miała by się skończyć .

Mord_Eikson powiedział dnia: 09.05.06 12:08
Ta bitwa chyba zostanie zapamiętana przez Midgarczyków, wkońcu po raz pierwszy siły Midgardu zdobyły gród na Ryni. Sława siłom Midgardu!!! Sława Jomsborgowi!!!
WINLAND WINLAND
biuro@intechspiration.com, www.intechspiration.com
Id dokumentu
WINLAND