WINLAND
OBRONA SURAŻA

WINLAND WINLAND

WINLAND WINLAND

WINLAND WINLAND

WINLAND WINLAND

WINLAND WINLAND

WINLAND WINLAND

WINLAND WINLAND

Autor zdjęć: Jorunn

MAPKA MIDGARDU
WINLAND

STATYSTYKI
OBROŃCY SURAŻA SIŁY ATAKUJĄCE
1. Winland
   24 walczących;
2. Najemnicy
   Księstwo Draconii Czarnej - 6 walczących;
   Najemna Drużyna Dzików - 2 walczących;
   Weles - 1 walczący;
   Turul - 3 walczących;
 
RAZEM: 36
1. Nawia
   7 walczących;
2. Smederland - Klub historyczny "HIRD"
   4 walczących;
3. Ziemie Czerwonego Wilka - Czerwony Wilk
   9 walczących;
4. Nordlige Sverda - Nordland
   1 walcząca;
5. Najemnicy
   Ulvborg Hird - 3 walczących;
   Weles - 2 walczących;
 
RAZEM: 26


Mapka sytuacyjna: KLIKNIJ
OPINIE

Erling vel Szwagier powiedział dnia: 26.10.06 15:36
Olac sedziow,har har. Pamietajmy ze to dla nas zabawa. Jak to juz bylo powiedziane, liczmy swoje punkty a o innych sie nie martwmy. Trzeba to po prostu przebolec, napic sie piwa i wyluzowac. Przeciez tak na prawde jedziemy tam tylko po to zeby sie dobrze bawic, nie zeby wygrac za wszelka cene. Ja tam prawie nigdy nie mam do nikogo pretensji. Najpierw dodac sedziow, potem pewno bedzie dodac tych co oszukuje na specjalna liste i jeszcze pewno zdjecie, zeby kazdy mogl rozpoznac :). I przestancie wreszcie do mnie wrzeszczec ze "nie zyje" :).

Krzesimir powiedział dnia: 23.10.06 17:11
Jedna z najlepszych bitwe na jakiej byłem :) A i w pierwszej bitwie obroncy mieli duuuuzo szczęścia Sława wszystkim :)

Hagen powiedział dnia: 23.10.06 13:12
Dzięki wszystkim. Ubawiłem się setnie. Szkoda że frekfencja na uczcie tak spadła. Co do sędziów: postawienie sędziego ma ten efekt psychologiczny że zdaejmuje odpowiedzialność z walczących. Tak jak napisał Thorolf: należy koncentrować się na własnych trafieniach. Jak sami nie będziemy uczciwi to żadan sędzia nie pomoże.

Krak powiedział dnia: 23.10.06 8:28
Bitwa była piękna, aż dziw bierze, że to już po wszystkim... zapijam miodem i liczę siniaki :D ... Za miesiąc pod Kielcami Nawia licznie się stawi !!! 1. Zgadzam się ze Zbigniewem, musi być wyznaczony dowódca łuczników, bo zbyt szybko popadamy w chaos... 2. Sędziowie są niezbędni... Proponuję też usunąć paparazzich z pola walki (nie będę strzelał w kobiety z aparatem :P ...

Zbigniew powiedział dnia: 22.10.06 22:42
Dobra, dramatyczna bitwa. Dobra dla tych co kochają rąbanie... i dla tych co sztukę manewru cenią . Następnym razem trzeba dać łucznikom strony atakującej zwierzchnika. Pierwsza bitwa była do wygrania gdyby łucznicy skoncentrowali ostrzał na niedobitkach załogi obrońców.

Thorolf Wygnaniec powiedział dnia: 22.10.06 22:08
I moim zdaniem byla to jedna z lepszych bitew Midgardzkich. Pozwolicie, ze wypowiem sie na temat sedziow. Otoz zaden system nie bedzie doskonaly. Tak to juz jest i tego sie nie zmieni. Lecz jak sie wychodzi do bitwy warto pamietac o dwoch zasadach: 1. liczmy tylko swoje trafienia nie kolegow i kolezanek z naprzeciwka; 2. jak wydaje nam sie, ze przeciwnik oszukuje i nie liczy trafien, uderzmy z chlebkiem (zaznaczam bezpiecznie)! Polecam pamietac o owych zasadach, a bitwy midgardzkie atrakcyjniesze sie stana!

czcibor_2 powiedział dnia: 22.10.06 21:42
myślę iż bitwa była ok jak najbardziej pozytyw od strony technicznej bo prawie niebyło nieśmiertelnych przynajmniej ja nie widziałem powinniśmy iść w tym kierunku żeby było to sportowo a nie wygrywać bitwy oszustwem bo tylko wygrana bitwa w 100%-ntach uczciwie daje satysfakcje i taka jeszcze moja opinia może by jakichś sędziów postawić na przyszłość byłoby mniej spierania sie kot nie żyje bo w zamieszaniu sam trafiony czasem nie wie co sie stało i czy ma juz zejść czy jeszcze nie
WINLAND WINLAND
biuro@intechspiration.com, www.intechspiration.com
Id dokumentu
WINLAND